JOHNNY DEPP COFFEE Bayilikler Veriyor

İlan No: #1238
İlan Bilgileri   1 TL
İlan Tarihi : 30.09.2015
Yer : Akyarlar
Açıklama

JOHNNY DEPPCOFFEE & FOOD olarak biz kahveiçin uzun zaman harcamış ve en sonunda kendi markasını oluşturarak bu süreçtekurumsallaşmasını bitirmiş, uzun yıllar sonunda elde ettiğimiz bilgi vebirikimlerimizi kahveyi her yönüyle seven kahve severlerle paylaşmayı kendisineilke edinmiş bir kuruluşuz.

Johnny Depp Coffee & Food ‘u iki değişik konseptle‘ Coffee Shop ve Big Star’ olarakönce yatırımcılarımızla ve daha sonra da tüketiciyle buluşturmayıhedeflemekteyiz.

Menüsünde; dünyanın en seçkin kahve çekirdeklerindenyapılan dünya kahveleri ve çaylarını , büyük titizlikle hazırlanan pastaçeşitlerini barındıran Johnny Depp, mutfağında ise Türk ve Dünya mutfağınınvazgeçilmezi enfes köfte çeşitleri, salata çeşitleri, tost ve sandviççeşitleri, sabahların vazgeçilmezi kahvaltı menüsü ve yemeklerinden oluşan çokgeniş bir menüyü de misafirlerinin beğenisine sunmayı amaç edinmiştir.

Önceliğimiz ; marka ismi, logosu ve sıradışıkonseptiyle sektöre yeni bir heyecan katmak ve aynı zamanda sektördeki deneyimve bilgi birikimiyle de Türkiye’nin Coffee& Food sektöründe  öncü zincirmarkası olabilmektir.

Siz değerli yatırımcılarımızı, getirisi yüksek veyatırımını kısa sürede ödeyen JOHNNYDEPP COFFEE & FOOD markası altında yerinizi almaya davet ediyoruz.

BAYİLİK ŞARTLARI

 1)     FRANCHISE SÖZLEŞMESİ : Franchise sözleşmelerimiz 7 yıllıktır. 7.yıl sonunda taraflar arasında anlaşma sağlanarak sözleşmeyenilenir.

2)     LOKASYON : Lokasyonun uygun olup olmadığına şube açılmadan önceJOHNNY DEPP COFFEE & FOOD merkezince karar verilir.

3)     PROJE & TASARIM : Franchiseadayı arzu ederse, mimarlarımız tarafından hazırlanan projenin uygulamasınıyapabiliyor.

4)     FRANCHISE GİRİŞ BEDELİ : İlk5 şubeden franchıse giriş bedeli alınmayacaktır.

5)      FRANCHISEKULLANIM BEDELİ (ROYALITY FEE) : Cirodan pay almıyoruz. JOHNNY DEPP   COFFEE & FOOD olarak Coffee Shop ve Big Star isimli iki ayrı konseptimizvardır. Bunlardan Coffee Shopkonseptimiz için Aylık  1.500 TL, Big Star konseptimiz için ise Aylık  2.000 TL royalty fee bedeli alıyoruz.

6)      ORTALAMA YATIRIMMALİYETİ :Lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

7)      ÜRÜNTEDARİĞİ  : Tüm şubelerimizin her türlü ürüntedariği ile basılı kağıt,porselen, bardak, peçete gibi işletme ürünlerinintedariği de JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD merkezince yapılacaktır.

 

JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD BAYİLİK DESTEKLERİ

-      YER SEÇİMİ

-      EĞİTİM DESTEĞİ

-      HER TÜRLÜ ÜRÜN TEDARİĞİNİN SAĞLANMASI

-      PERSONEL DESTEĞİ

-      PAZARLAMA DESTEĞİ

-      MUHASEBESEL (DEFTER TUTMA, MALİDANIŞMANLIK) DESTEĞİ

DETAYLI BİLGİ : www.johnnydeppcoffee.com.tr
tlf: 543 885 66 44

 

İletişim Bilgileri
İlan Yetkilisi : FATİH MARASALI
Cep Telefonu : +90-543-8856644
İlan Sahibine E-Mail Gönder