JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD Bayilikler Veriyor

İlan No: #1247
İlan Bilgileri   1 TL
İlan Tarihi : 30.10.2015
Yer : Bitez
Açıklama

Türkiye’nin yeni yüzü sloganıyla, en sıra dışı konsepti, güleryüzlü hizmet anlayışıve farklılaştırılmış ürünleriyle yola çıkan  JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD olarakbiz, her anlamda kurumsallaşmasını bitirmiş, elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerimizi kahveyi her yönüyle seven kahveseverlerle paylaşmayı kendisine ilke edinmiş bir kuruluşuz.

Johnny Depp Coffee & Food ‘u iki değişik konseptle‘ Coffee Shop ve Big Star’ olarakönce yatırımcılarımızla ve daha sonra da tüketiciyle buluşturmayıhedeflemekteyiz.

Firma olarak sizin için en karlı işletme ve konseptiönerir, yer seçiminde yardımcı olarak  endoğru lokasyonu belirlemede yanınızda oluruz.

 Menüsünde;dünyanın en seçkin kahve çekirdeklerinden yapılan dünya kahveleri ve çaylarını, büyük titizlikle hazırlanan pasta çeşitlerini barındıran Johnny Depp,mutfağında ise Türk ve Dünya mutfağının vazgeçilmezi enfes köfte çeşitleri,salata çeşitleri, tost ve sandviç çeşitleri, sabahların vazgeçilmezi kahvaltımenüsü ve yemeklerinden oluşan çok geniş bir menüyü de misafirlerininbeğenisine sunmayı amaç edinmiştir.

Önceliğimiz ; marka ismi, logosu ve sıradışıkonseptiyle sektöre yeni bir heyecan katmak ve aynı zamanda sektördeki deneyimve bilgi birikimiyle de Türkiye’nin Coffee& Food sektöründe  öncü zincirmarkası olabilmektir.

Siz değerli yatırımcılarımızı, getirisi yüksek veyatırımını kısa sürede ödeyen JOHNNYDEPP COFFEE & FOOD markası altında yerinizi almaya davet ediyoruz.

BAYİLİK ŞARTLARI

1)     FRANCHISE SÖZLEŞMESİ : Franchise sözleşmelerimiz 7 yıllıktır. 7.yıl sonunda taraflar arasında anlaşma sağlanarak sözleşmeyenilenir.

2)     LOKASYON : Lokasyonun uygun olup olmadığına şube açılmadan önceJOHNNY DEPP COFFEE & FOOD merkezince karar verilir.

3)     PROJE & TASARIM :Franchise adayı arzu ederse, mimarlarımız tarafından hazırlanan projeninuygulamasını yapabiliyor.

4)     FRANCHISE GİRİŞ BEDELİ : İlk5 şubeden franchıse giriş bedeli alınmayacaktır.

5)      FRANCHISEKULLANIM BEDELİ (ROYALITY FEE) : Cirodan pay almıyoruz. JOHNNY DEPP  COFFEE & FOOD olarak CoffeeShop ve Big Star isimli iki ayrı konseptimizvardır. Bunlardan Coffee Shopkonseptimiz için Aylık  1.500 TL, Big Star konseptimiz için ise Aylık  2.000 TL royalty fee bedeli alıyoruz.

6)      ORTALAMA YATIRIMMALİYETİ :Lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

7)      ÜRÜNTEDARİĞİ  : Tüm şubelerimizin her türlü ürüntedariği ile basılı kağıt,porselen, bardak, peçete gibi işletme ürünlerinintedariği de JOHNNY DEPP COFFEE & FOOD merkezince yapılacaktır.


DETAY BİLGİ : www.johnnydeppcoffee.com.tr
TLF : 5438856644
İletişim Bilgileri
İlan Yetkilisi : FATİH MARASALI
Cep Telefonu : +90-543-8856644
Telefon : +90-543-8856644
İlan Sahibine E-Mail Gönder